)
EBLO breidt met Voyager-serie UnitedSeats stoelaanbod uit
)
EBLO voegt nieuwe UnitedSeats stoelenserie voor vrachtwagen- en busstoelen toe aan het assortiment!
Deze stoelenserie genaamd ‘Voyager’ bestaat uit 4 modellen: de C60, C65, C70 en C75. De C60 is voorzien van kantelmechanisme, automatische gewichtsinstelling, verstelbare demper, snellosventiel en in drie stappen verstelbare pneumatische lendensteun. De C70 voegt daar zitkussenverstelling en een in hoogte verstelbare veiligheidsgordel aan toe. De C65 en C75 zijn voorzien van bovenstaande eigenschappen maar zijn nog luxer uitgevoerd met verwarming en koelsysteem (24V).
)
)
)
UnitedSeats Voyager-serie getest en voldoet aan diverse normeringen
Alle 4 de Voyager modellen van UnitedSeats zijn voorzien van 3-puntsgordels en zijn getest volgens de UN No. 14R09/02 regelgeving. Daarnaast voldoen ze aan de criteria voor de M3 (bussen van meer dan 5 ton met meer dan 8 zitplaatsen) en de N3 (commerciële vrachtwagens).
)
)
Eerste stoelen verwacht begin 2024
Voor de C70 en C75 is een rechtshandige versie van de Voyager stoelen leverbaar. Prijzen moeten nog worden bevestigd maar de eerste modellen voor bus en vrachtwagen worden verwacht in het eerste kwartaal van 2024!